ГоловнаНовини ЖКГЕлектроенергетикаВ Україні скоротять перелік споживачів із гарантованим електрозабезпеченням

В Україні скоротять перелік споживачів із гарантованим електрозабезпеченням

Зараз на завершальному етапі робота по оптимізації переліку споживачів з гарантованим електрозабезпеченням. У результаті цей перелік повинен суттєво зменшитися.
Зараз на завершальному етапі робота по оптимізації переліку споживачів з гарантованим електрозабезпеченням. У результаті цей перелік повинен суттєво зменшитися. Це призведе до зменшення тривалості відключення світла. 
 
Про це повідомив радник прем'єр-міністра з питань енергетики Юрій Бойко, пише "Україна Комунальна".
 
"Зараз на завершальному етапі робота по оптимізації переліку споживачів з гарантованим електрозабезпеченням. За результатами цієї роботи цей перелік повинен суттєво зменшитися. Це дозволить ще більш рівномірно розподіляти ліміт електричної енергії, що має призвести до більшого кола споживачів, які охоплюються графіками, але водночас і зменшенням тривалістю таких відключень", - розповів Бойко.
 
Він заявив, що очікує, що рішення щодо цього буде прийнято вже завтра.
 

"Зараз мова йде про те, щоб…визначити критерії по яких буде на регіональному вже рівні прийматися рішення щодо переліку споживачів з гарантованим електрозабезпеченням…Застосування більш жорстких критеріїв призведе до зниження кількості таких споживачів й відповідно до ще більшого рівномірного застосування графіків", - пояснив Бойко. 

 
Коментарі (0)