ГоловнаНовини ЖКГФінансування ЖКГВ Україні стрімко зростають борги по зарплатах

В Україні стрімко зростають борги по зарплатах

Понад три чверті всієї заробітної плати, яку заборгували працівникам в Україні, припадає на промисловість

 

Понад три чверті всієї заробітної плати, яку заборгували працівникам в Україні, припадає на промисловість.

В Україні станом на 1 листопада 2021 року загальні борги із заробітної плати перед співробітниками склали близько 4007 млн гривень. У порівнянні з жовтнем 2021 року борги по зарплаті зросли на 0,1%, а от у порівнянні з початком року зростання зарплатних боргів склало 50%.

Про це повідомляє Державна служба статистики.

За даними Держстату, всього з початку року борги по зарплатах зросли на більш ніж 1,3 млрд гривень. Понад три чверті заборгованості із зарплати припадає на промислові підприємства. Найвища заборгованість із зарплати - у Донецькій області (25,1%), Харківській (13,2%), Дніпропетровській (11,9%) областях та Києві (13,6%).

Заборгованість із зарплати за шість місяців 2021 року зросла до майже 3,6 млрд грн. Найбільші борги у галузі промисловості.

Нагадаємо, українці відверто незадоволені рівнем своєї заробітної плати. Так, 74,1% опитаних фахівців заявили, що поточний рівень зарплати їм не подобається.

В Україні в грудні 2021 року мінімальна зарплата зросте до 6500 грн. А у 2022 році її повинні підвищити ще на 200 грн. Однак проблема в тому, що все це підвищення буде з'їдено інфляцією, яка в Україні також стрімко зростає. Тому навряд чи українці зможуть дозволити собі більше, ніж раніше.

 

 

 

 
Коментарі (0)