ГоловнаНовини ЖКГТранспортВ Україні відремонтують дороги за іноземними технологіями

В Україні відремонтують дороги за іноземними технологіями

Україна перейме у Європи та США технології ремонту автомобільних доріг. Так, в Україні випробують іноземний досвід на частині дороги у Львівській області. Крім цього, автодорівці зазначають, що такий спосіб ремонту шляхів мінімізує витрати матеріалів

У Львівській області відремонтують дорогу Н-09 Мукачеве-Рахів-Богородчани-Івано-Франківськ-Рогатин-Бібрка-Львів за технологією «холодного ресайклінгу», яку використовують в Європі та Сполучених Штатах Америки. Однак, такі роботи будуть проведені не на всій дорозі, а лише на більшій її частині. Про це повідомили у прес-службі «Укравтодору».

«Верхні шари існуючого дорожнього одягу будуть зняті на глибину до 25 см. Отриманий матеріал змішають з комплексними в’яжучими, такими як бітумна емульсія та цемент і додадуть до нього новий мінеральний матеріал. Зазначена суміш і стане новою конструкцією дорожнього одягу, зверху якої буде влаштовано шар асфальтобетонного покриття», – пояснив Директор Департаменту розвитку доріг «Укравтодору» Сергій Цепелєв.

Також у відомстві наголошують, що таке дорожнє покриття є водо- та морозостійким, адже має високу еластичність. При використанні такого методу укладання дорожнього покриття, зводиться до мінімуму процес утворення тріщин.

Крім цього, «холодний ресайклінг» мінімізує і витрати нових природних матеріалів.

«Технологія холодного ресайклінгу передбачає те, що увесь робочий процес виконується в одному місці – безпосередньо на місці робіт, що виключає потребу у влаштуванні тимчасових проїздів, а отже мінімізує витрати на проведення робіт», – заявив представник «Укравтодору».

Як повідомляла «Україна Комунальна» раніше, у Харкові рух транспорту по вул. Блюхера - на ділянці від вул. Гвардійців Широнінців до пр. Тракторобудівників – буде заборонено з 8:30 до 19:30 6 липня і 7 липня. Це пов'язано з ремонтом проїжджої частини по вул. Блюхера.

Анастасія Войтко
 
Коментарі (0)