ГоловнаНовини ЖКГЕлектроенергетикаВ Україні встановлять нові ліміти на відключення - Міненерго

В Україні встановлять нові ліміти на відключення - Міненерго

В Україні з 24 червня встановлять рівномірні ліміти споживання між областями, про це розповів радник прем'єр-міністра України з питань енергетики Юрій Бойко
В Україні з 24 червня встановлять рівномірні ліміти споживання між областями, про це розповів радник прем'єр-міністра України з питань енергетики Юрій Бойко, пише "Україна Комунальна".
 
"Ми з доступної електроенергії по Україні будемо віднімати обсяг електрики, яка потрібна для об’єктів критичної інфраструктури, і вже з таким винесеним за дужки обсягом буде доводитися ліміт для кожної області. Умовно кажучи, тепер буде не 80% для кожної області, а з урахуванням критичної інфраструктури, яка зменшить доступність електрики, буде 70%. Але ці 70% буде доведено до кожного регіону, і, відповідно, тривалість відключень по Україні плюс-мінус має вирівнятися", – сказав Бойко.
 
Він відмітив, що навіть у вихідний день українська енергосистема була близька до того, аби в незначному обсязі запровадити графіки.
 

"Було виведено на два тижні раніше атомний блок з ремонту. Це додало енергосистемі 1000 МВт, і це дуже суттєва цифра додаткової доступної потужності, яка і допомогла у вихідні уникнути обмежень взагалі. Хоча вчора ввечері довелося впродовж однієї години залучати аварійну допомогу у сусідів для того, аби виконати обіцянку і не застосовувати графіки обмежень", – додав Бойко. 

 
Коментарі (0)