ГоловнаНовини ЖКГАльтернативна енергетикаВ Україні представили найбільший в СНД вибір інженерного обладнання

В Україні представили найбільший в СНД вибір інженерного обладнання

Сьогодні, 16 травня, в Києві відкрилася найбільша в СНД виставка інженерного устаткування «Аква-Терм Київ 2011». У Міжнародному виставковому центрі на Лівому березі 700 компаній-учасників з 31 країни світу представляють всі новинки ринку систем опалення, кондиціонування, водопостачання,

Сьогодні, 16 травня, в Києві відкрилася найбільша в СНД виставка інженерного устаткування «Аква-Терм Київ 2011». У Міжнародному виставковому центрі на Лівому березі 700 компаній-учасників з 31 країни світу представляють всі новинки ринку систем опалення, кондиціонування, водопостачання, сантехніки та басейнів, про це «Україні Комунальній» повідомили організатори заходу.
У рамках колективних стендів підприємств з Німеччини, Італії, Польщі, Туреччини, Китаю та Литви пропонуються найсучасніші технічні рішення для ринку. Серед учасників – найбільші компанії галузі, в тому числі Bosch, Wilo, Viessman, Ecosoft, Herz, DMW, Testo та інші.
«Аква-Терм Київ» вже став візитною карткою галузі в Україні, СНД і Східній Європі. Організатори виставки - компанії ДП «Прем'єр Експо» (Україна), ITE Group Llc (Великобританія) та Fin-Mark Srl (Італія).
Учасники основного розділу виставки «Аква-Терм Київ 2011» представляють обладнання і технології для опалення, водопостачання та вентиляції. Це, зокрема. Каналізаційне устаткування, кондиціонери та вентилятори, а також котли, меблі для ванних кімнат, насоси, радіатори та сантехніка, труби і трубопроводи, фітинги та клапани,фільтри для води, енергозберігаюче обладнання тощо.
В окремій експозиції розмістилися компанії, що представляють басейни, сауни, спа та гідромасажні ванни. Салон басейнів – це новітнє обладнання для аквапарків, басейнів, гідромасажних ванн, саун, спа для приватного будівництва і для спортивних та громадських закладів – спортивних залів, wellness-центрів, оздоровчих центрів, готелів та ін.
У розділі «Еко Енерго» особливу увагу приділено питанням енергозбереження та відновлювальних джерел енергії. На стендах світових лідерів галузі виставляється новітнє обладнання цього напрямку: конденсаційні котли, теплові насоси, сонячні водонагрівачі та інше енергозберігаюче обладнання.
Виставку «Аква-Терм Київ 2011» супроводжує традиційно насичена програма семінарів, конференцій та презентацій з водопостачання, енергозбереження, опалення, екології, промислового холодопостачання та поновлюваних джерел енергії.
Сьогодні в конференц-залі № 14 стартував 4-й Українсько-Голландський бізнес-форум «Енергозбереження. Енергоефективність. Сталий розвиток», організований НУСЕП – нідерландсько-українською сталою енергетичною платформою за підтримки Міністерства економіки Нідерландів, Державного агентства Нідерландів з енергетики і клімату і компанії «Прем'єр Експо». Тематика форуму – енергозберігаючі технології та обладнання для систем теплопостачання і підземних комунікацій, систем водопостачання, очищення питної та стічних вод, промислових, вуличних та внутрішніх систем освітлення, використання біомаси, управління та переробка відходів, громадський транспорт і сталий розвиток міст.
У бізнес-форумі беруть участь понад 20 голландських компаній, які працюють в області стійкої енергетики, енергозбереження та енергоефективності. Формат форуму передбачає ділові зустрічі представників голландських та українських компаній, громадських організацій, презентацію голландських технологій з енергозбереження та енергоефективності в ЖКГ та промисловості. Форум продовжить свою роботу до середи.
За прогнозами організаторів, за чотири дні роботи виставку «Аква-Терм Київ 2011» відвідає більше 35 тисяч фахівців галузі.

 
Коментарі (0)