ГоловнаНовини ЖКГТранспортВ «Укрзалізниці» розповіли про режим роботи під час локдауна

В «Укрзалізниці» розповіли про режим роботи під час локдауна

З 8 січня в Україні стартував локдаун з обмеженнями, він триватиме до 24 січня. В "Укрзалізниці" розповіли, як посилення карантину в країні позначиться на русі поїздів

 

З 8 січня в Україні стартував локдаун з обмеженнями, він триватиме до 24 січня. В "Укрзалізниці" розповіли, як посилення карантину в країні позначиться на русі поїздів.

У прес-службі відомства розповіли, що поїзди далекого та приміського сполучення курсуватимуть за звичним графіком. Масковий режим в поїздах залишається незмінним.

"Укрзалізниця забезпечить всі протиепідемічні заходи безпеки пасажирів під час подорожей. Закликаємо пасажирів дотримуватися обов'язково масочного режиму під час подорожей і користуватися антисептиком", - розповіли в "Укрзалізниці".

Нагадаємо, що "Укрзалізниця" в цьому році додатково призначила 17 поїздів для перевезення пасажирів під час зимових свят. Новий рік у поїздах зустріли понад 5,4 тисячі пасажирів, а всього в ці святкові добу курсувало 60 пасажирських поїздів.

Нагадаємо, в Україні з 8 по 24 січня посилять карантин. У цей період буде заборонена повноцінна робота кафе і ресторанів, торгових центрів, діяльність театрів, кінотеатрів та інших розважальних закладів.

Крім того, міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що посилення карантину в січні необхідно для того, щоб зменшити кількість нових випадків коронавируса в Україні. Він також вважає, що локдаун зменшить навантаження на медичну систему.

 

 

 
Коментарі (0)