ГоловнаНовини ЖКГВ Житомирській області АМКУ викрив махінації у водоканалі

В Житомирській області АМКУ викрив махінації у водоканалі

Житомирське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало КП «Виробниче управління водопровідно – каналізаційного господарства» Новоград – Волинської міської ради на 15 тис. грн за зловживання монопольним становищем. Про це ІА «Україна Комунальна» повідомили у прес-

Житомирське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало КП «Виробниче управління водопровідно – каналізаційного господарства» Новоград – Волинської міської ради на 15 тис. грн за зловживання монопольним становищем.

Про це ІА «Україна Комунальна» повідомили у прес-службі АМКУ.

Як встановило відділення, КП «Виробниче управління водопровідно – каналізаційного господарства» Новоград – Волинської міської ради, яке є монополістом на ринках централізованого водопостачання і водовідведення, та послуг з видачі технічних умов на встановлення квартирних вузлів обліку холодної води в межах власних діючих мереж, безпідставно зазначало в технічних умовах на встановлення квартирних вузлів обліку холодної води вимоги щодо встановлення лічильників лише типу 820/620 або інших, що відповідають параметрам, які мають лише лічильники класу С.

Зокрема, вартість лічильників класу С в декілька разів більша за вартість лічильників класів А та В, а тому зобов'язання Підприємства до встановлення абонентами лічильників лише класу С могло призвести до ущемлення інтересів споживачів.

Монополіст своїми діями позбавив споживачів вибору марки та класу лічильників холодної води, які занесені до Державного реєстру України, що було б неможливим за умови існування на ринку видачі технічних умов інших суб'єктів господарювання, оскільки абоненти мали б можливість вибору між декількома надавачами зазначених послуг.

Рішенням адміністративної колегії територіального відділення водопостачальника зобов'язано до 01.08.2011 припинити порушення законодавства про захист економічної конкуренції шляхом приведення технічних умов на встановлення квартирних вузлів обліку холодної води у відповідність до чинного законодавства України.

 
Коментарі (0)