За рік комунальні послуги в Україні подорожчали на 2,2 млрд гривень. Так, в серпні 2020 року був нараховано 8,1 млрд гривень, а у відповідному періоді 2021 роки вже 10,3 млрд гривень.
Про це свідчить інформація Держстату.
У той же час українці в серпні переплатили 1,5 млрд гривень від сум у платіжках - 11,8 млрд гривень (+ 14,4%), тобто продовжують погашати борги, що накопичилися.
У той же час сума боргу за комунальні послуги в Україні досягла 62,9 млрд гривень, що на 1,4 млрд менше, ніж місяцем раніше.
Найбільше українці заборгували за поставку і розподіл газу - 23,3 млрд гривень.
За постачання теплової енергії та гарячої води борг становить 19,5 млрд грн., За електроенергію - 6,8 млрд грн., За водопостачання і водовідведення - 6,6 млрд гр., За управління багатоквартирним будинком - 5,5 млрд грн., за вивезення побутових відходів - 1,2 млрд грн.
Держстат повідомляє, що в серпні споживачі уклали 5700 договорів реструктуризації заборгованості за комуналку на суму 49,7 млн гривень