ГоловнаНовини ЖКГВід сучасних доріг Україну відділяє одне десятиліття – Колесніков

Від сучасних доріг Україну відділяє одне десятиліття – Колесніков

У найближче десятиліття Україна отримає сучасні автомобільні дороги. Про це повідомив Віце-прем'єр-міністр України – міністр інфраструктури Борис Колесніков під час прес-конференції, що відбулася сьогодні, 18 липня 2011 року, інформує прес-служба Мінінфраструктури.«За оцінкою УЄФА Україні необхідно

У найближче десятиліття Україна отримає сучасні автомобільні дороги. Про це повідомив Віце-прем'єр-міністр України – міністр інфраструктури Борис Колесніков під час прес-конференції, що відбулася сьогодні, 18 липня 2011 року, інформує прес-служба Мінінфраструктури.

«За оцінкою УЄФА Україні необхідно 30 років для того, щоб побудувати сучасні дороги. Я думаю, що ми вкладемося у 10 років – щоб отримати сучасні автошляхи. Як мінімум 5-6 трансукраїнських магістралей буде побудовано в найближчі 10 років», - зазначив Б.Колесніков.

Серед найближчих планів – будівництво автобанів. «На наступний рік у нас заплановано декілька нових автодоріг, зокрема, першої категорії – Донецьк-Луганськ, а також повна модернізація побудованої ще у 1969 році дороги Донецьк-Маріуполь», - поінформував Віце-прем'єр-міністр України.

До Євро-2012 в Україні у хорошому стані будуть дороги Варшава-Київ та Київ-Чоп. Для забезпечення якісного транзиту через українсько-російський кордон міністерство інфраструктури, за словами глави відомства, починає проектувати абсолютно нову магістраль Київ-Дніпропетровськ через Канів-Черкаси-Дніпродзержинськ-Дніпропетровськ із виходом на Донецьку область через Донецьк на Ростов.

Також буде збудована дорога, що з'єднувала порти Дунайського регіону з Каспійським портом - дуже важливий для України центр Одеса-Херсон-Миколаїв, який пролягає вздовж берега Чорного та Азовського морів на Бердянськ та Маріуполь та в районі Таганрогу перетинає кордон з РФ.

Ще один важливий об'єкт, який буде якісно оновлений, – дорога Москва-Сімферополь. Як підкреслив Борис Колесніков, зважаючи на туристичне навантаження, ця дорога – дуже важливий напрямок.

 
Коментарі (0)