ГоловнаНовини ЖКГАльтернативна енергетикаЧерез аварію на насосній станції частина Донеччини може залишитися без водопостачанняї

Через аварію на насосній станції частина Донеччини може залишитися без водопостачанняї

Через аварійний стан об'єктів насосної станції 1-го підйому Південно-Донецького водопроводу може бути припинено водопостачання в населені пункти на території Донбасу.

 

Через аварійний стан об'єктів насосної станції 1-го підйому Південно-Донецького водопроводу може бути припинено водопостачання в населені пункти на території Донбасу.

Українська сторона Спільного центру з контролю та координації припинення вогню (СЦКК) побоюється, що через аварійний стан об'єктів насосної станції 1-го підйому Південно-Донецького водопроводу може бути припинено водопостачання більшості територій Донбасу, а в ОРДО не пропонують гарантій безпеки для виконання ремонту.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на заяву української сторони СЦКК.

Як зазначається в повідомленні української сторони СЦКК на сторінці прес-центру штабу АТО у Facebook, збій у роботі системи електропостачання може стати причиною повного зупинення насосної станції. Під загрозою припинення водопостачання опиниться населення всього південно-західного напрямку Донецької області: Волноваський, Красноармійський, Добропільський райони, міста Донецьк (кілька районів), Авдіївка, Маріуполь, Волноваха, Красноармійськ, Докучаєвськ та інші міста і селища (загалом 49 населених пунктів) із населенням понад 1,3 млн осіб.

Українська сторона СЦКК скоординувала проведення фахівцями комунального підприємства "Компанія "Вода Донбасу" необхідних ремонтно-відновлювальних робіт та отримала гарантії безпеки від Збройних Сил України. Однак виконання ремонту неможливе без гарантій безпеки з боку ОРДО. Відповідні запити направлялися двічі, але відповідь від ОРДО так і не надійшла.

Крім того, наголошує українська сторона СЦКК, керівники ОРДО розгорнули брехливу кампанію зі звинуваченнями підрозділів ЗСУ в пошкодженні зазначеного електротрансформатора.

 
Коментарі (0)