ГоловнаНовини ЖКГВелосипедистів Львова ощасливлять

Велосипедистів Львова ощасливлять

Перша велодоріжка у Львові проляже по вулиці Вороного. Побачити її можна буде вже за тиждень, проїхатись – за місяць, інформує прес-служба Львівської міської ради. Зараз вул. Вороного реконструюють, і одночасно з мощенням мозаїки тут облаштують і велодоріжку.«Вже завтра-післязавтра там будуть уклад

Перша велодоріжка у Львові проляже по вулиці Вороного. Побачити її можна буде вже за тиждень, проїхатись – за місяць, інформує прес-служба Львівської міської ради.

Зараз вул. Вороного реконструюють, і одночасно з мощенням мозаїки тут облаштують і велодоріжку.

«Вже завтра-післязавтра там будуть укладати мозаїку, а ділянку, передбачену для велодоріжки, замостять плиткою червоного кольору. Ширина велосмуги складатиме 1,5 метри. Виходить так, що майже одночасно велодоріжки будують на вул. Липинського та на вул. Вороного. Але з огляду на те, що вулиця Вороного є дуже короткою, ця велодоріжка напевно буде влаштована швидше», - повідомив радник міського голови з питань велоінфраструктури Олег Шмід.

Велодоріжка на вул. Вороного є ланкою великої веломагістралі, яка йде по вул. Княгині Ольги і сполучається з центром міста на пл.Міцкевича.

«Веломагістраль тягнеться від вул. Наукової далі по вул. В. Великого, по вул. Кн. Ольги, по вулиці Сахарова, потім по вулиці Коперника. І зважаючи на вузькість вулиць у центрі міста, біля Головної пошти вона роздвоюється. Та велосмуга, що йде в напрямку центру, піде по вулиці Стефаника, по вулиці Чайковського, через площу Маланюка і власне по вулиці Вороного і це остання ланка цієї веломагістралі. А та велодоріжка, що йде від центру, буде йти по нижній частині Коперника і в районі Головної пошти буде з'єднуватись зі своєю «сестрою», яка йде з протилежного боку», - зазначив Олег Шмід.

Через будівництво доріжки для велосипедистів на вул. Ворогоного треба буде змінити схему руху. «Тут є контрсмуга - велосипедний рух буде здійснюватись проти автомобільного руху, відповідно, необхідно буде внести зміни у рух транспорту на комісії з безпеки руху і узгодити це з Державтоінспецією та зробити відповідне ознакування. Також необхідно розставити роздільні острівці для того, щоб автомобілісти не заїжджали на територію велодоріжки», - додав Олег Шмід.

 
Коментарі (0)