ГоловнаНовини ЖКГТарифи ЖКГВерифікація отримувачів субсидій відбуватиметься в кілька етапів

Верифікація отримувачів субсидій відбуватиметься в кілька етапів

Верифікація отримувачів субсидій допоможе ідентифікувати тих, хто потребує допомоги державної допомоги, і виключить зловживання коштами платників податків
Верифікація отримувачів субсидій допоможе ідентифікувати тих, хто потребує допомоги державної допомоги, і виключить зловживання коштами платників податків, це розповів заступник Міністра фінансів Сергій Марченко, повідомляє прес-служба Кабміну.
 
Перевірки відбуватимуться в кілька етапів. 
 
По-перше, на етапі нарахувань в територіальних підрозділах Мінсоцполітики. 
 
По-друге, на етапі верифікації через дані реєстрів Державної фіскальної служби (облік доходів громадян), Державної міграційної служби (облік міграції фізосіб), Мін’юсту (облік майна), банки (облік безготівкових операцій з оплати коштовних покупок). 
 
Уся інформація буде збиратися та оброблятися у Мінфіні. Це дозволить в автоматичному режимі виявляти субсидіантів, майновий стан яких є сумнівним та потребує додаткової перевірки.
 

Як зазначив заступник Міністра, відколи в Україні діє система субсидій, системної перевірки отримувачів субсидій не проводилося. Зараз необхідно забезпечити функціонування системи в автоматичному режимі, створивши запобіжники зловживань для величезної кількості отримувачів субсидій, і антикорупційні для контролюючих органів. 

 
Коментарі (0)