ГоловнаКоментаріОпалювальний сезон 2019-2020В.Гройсман:«Коли чую, що тарифи зростуть на 70%, у мене питання: з якого дива це повинно статися?»

В.Гройсман:«Коли чую, що тарифи зростуть на 70%, у мене питання: з якого дива це повинно статися?»

Надмірне підвищення тарифів на тепло та воду на фоні підвищення ціни на газ – це шахрайство і спроба нажитися на людях, а відповідальність повісити на когось іншого.
Надмірне підвищення тарифів на тепло та воду на фоні підвищення ціни на газ  – це шахрайство і спроба нажитися на людях, а відповідальність повісити на когось іншого. 
 
Про це в ефірі одного з загальнонаціональних каналів сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.
 
«Коли я чую, що тарифи на тепло і воду можуть зрости на 70%,  у мене питання: з якого дива це має відбутися? Люди мають зрозуміти, що питання ціни газу - важливо, для формування тарифів. Але ми порахували: якщо газ подорожчав на 23%, то тарифи на тепло мають підвищуватися не більш, ніж на 16%, - сказав Володимир Гройсман. – Якщо йдеться про 70%, значить дехто під шумок хоче зіграти і кратно підвищити ціни на тепло, а відповідальність повісити на когось іншого».  
 
Володимир Гройсман повторив, що підвищення ціни на газ – обмежене і становить 23%, а не 60%, як могло бути. 
 

«Окрім того, тих, кому важко сплатити реальну ціну за газ та комунальні послуги, захистить програма субсидій. Вона працює і немає жодного приводу для паніки», - вважає Прем’єр-міністр України. 

 
Коментарі (0)