ГоловнаНовини ЖКГВлада Києва планує благоустроїти прибережні зони Дніпра

Влада Києва планує благоустроїти прибережні зони Дніпра

Презентуючи Стратегію розвитку міста до 2025 року, Олександр Попов зазначив, що для її успішної реалізації необхідно сконцентрувати зусилля на визначенні пріоритетів. Щоб не розпорошувати зусилля, міська влада визначить чіткі пріоритети. Про це «Україні Комунальній» повідомили в прес-службі КМДА.Як

Презентуючи Стратегію розвитку міста до 2025 року, Олександр Попов зазначив, що для її успішної реалізації необхідно сконцентрувати зусилля на визначенні пріоритетів. Щоб не розпорошувати зусилля, міська влада визначить чіткі пріоритети.

Про це «Україні Комунальній» повідомили в прес-службі КМДА.

Як йдеться у повідомленні, необхідно сконцентрувати свої зусилля, час та кошти на найголовніших завданнях, на проблемах, що є найбільш критичними для більшості киян.

Також Олександр Попов зазначив, що досягнення поставлених завдань, а саме: підвищення рівня якості життя, зменшення рівня безробіття в середньому на 3%, зниження смертності у працездатному віці на 30%, зростання кількості туристів до 2,6 млн. осіб щороку, необхідне залучення серйозних інвестицій та створення відповідних умов, наприклад, через спрощення дозвільної системи, модернізацію інфраструктури чи покращення системи управління містом.

Окрім того, у проекті документу визначено вісім стратегічних ініціатив. Зокрема, модернізація транспортної та інженерної інфраструктури, стимулювання конкурентних секторів економіки, впровадження сучасних технологій міського управління, створення унікальної культурної атмосфери у місті, збереження і благоустрій прибережних зон Дніпра, розвиток охорони здоров'я, створення умов для відкриття центральних офісів великих закордонних компаній, які працюють із колишніми республіками СРСР, та нових центрів ділової активності у місті.

 
Коментарі (0)