ГоловнаНовини ЖКГВінницька влада «дарує» велосипедистам доріжки

Вінницька влада «дарує» велосипедистам доріжки

У Вінниці з'явились велосипедні доріжки, які позначені відповідною дорожньою розміткою, а також встановлені попереджувальні знаки для водіїв автомобілістів. Про це ІА «Україна Комунальна» повідомили у прес-службі Вінницької міської ради. Як зазначається в повідомленні, у місті створюються велосипе

У Вінниці з'явились велосипедні доріжки, які позначені відповідною дорожньою розміткою, а також встановлені попереджувальні знаки для водіїв автомобілістів.

Про це ІА «Україна Комунальна» повідомили у прес-службі Вінницької міської ради.

Як зазначається в повідомленні, у місті створюються велосипедні доріжки поки що по трьох вулицях: Хмельницьке шосе, проспект Космонавтів та проїзд Пирогова (від вул. Зодчих до вул. Келецької). Загальна протяжність велосипедних смуг складатиме близько 6,4 км., стандартна ширина в одному напрямку - 1 м., а місцями передбачено звуження до 0,75 м. Розрахункова пропускна здатність однієї смуги - від 50 до 300 велосипедистів за годину.

Крім того, на сьогоднішній день роботи по облаштуванню велосипедних доріжок у двох напрямках вже проведені на проспекті Космонавтів. Смугу для руху велосипедистів виділено на проїжджій частині, її протяжність становить1,65 км.

До початку серпня велосипедні доріжки з'являться на вул. Хмельницьке шосе (протяжність 3,6 км) та по проїзду Пирогова (протяжність 1,15 км).

Також, міський голова Володимир Гройсман зазначив, що на другому етапі реалізації проекту передбачається влаштування стоянок велосипедистів біля торгівельних центрів та громадських будівель на шляху руху велосипедистів. Зараз ведуться перемовини із торговими центрами щодо влаштування ними велостоянок. Адміністрації двох торгових центрів їх вже обладнали - це «Феріде-Плаза» та «Петроцентр».

 
Коментарі (0)