ГоловнаНовини ЖКГВР списала олігархам 26 млрд. грн. боргів - Соболєв

ВР списала олігархам 26 млрд. грн. боргів - Соболєв

Прем'єр-міністр опозиційного уряду, заступник голови фракції «БЮТ-Батьківщина» Сергій Соболєв вважає, що Верховна Рада України 12 травня ухвалила два закони, які «списують борги олігархам» і фактично ведуть до банкрутства НАК «Нафтогаз України».Про це повідомляється на офіційному сайті БЮТу.Як зазна

Прем'єр-міністр опозиційного уряду, заступник голови фракції «БЮТ-Батьківщина» Сергій Соболєв вважає, що Верховна Рада України 12 травня ухвалила два закони, які «списують борги олігархам» і фактично ведуть до банкрутства НАК «Нафтогаз України».

Про це повідомляється на офіційному сайті БЮТу.

Як зазначається в повідомленні, С.Соболєв нагадав, що парламент вчора розглянув два законопроекти, які списують майже 26 млрд. грн. боргів перед Державним бюджетом, перед НАК «Нафтогаз України» для приватних компаній, облгазів, обленерго для безпосередньо користувачів, які з 1997 по 2011 рік накопичили борги перед Бюджетом та «Нафтогазом».

Прем'єр опозиційного уряду вважає, що ухвалення вищезазначених законопроектів і розгляд сьогодні в парламенті питання щодо бюджетної резолюції на 2012 рік є ні чим іншим, як знущанням над Бюджетом.

Він також звернув увагу на висновки Рахункової палати щодо виконання бюджету, зокрема на те, що виконання держбюджету за перший квартал цього року стало можливим виключно за рахунок залучення зовнішніх запозичень.

 
Коментарі (0)