ГоловнаНовини ЖКГЗаконодавствоВР ухвалила закон яким компенсують вартість житла учасникам АТО

ВР ухвалила закон яким компенсують вартість житла учасникам АТО

ВР України прийняла законопроект № 4550 «Про внесення змін до статті 4 закону україни «Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва» (щодо реалізації державних житлових програм)»
Верховна Рада України прийняла законопроект № 4550 «Про внесення змін до статті 4 закону україни «Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва» (щодо реалізації державних житлових програм)». За документ проголосували 265 народних депутатів.
 
Даним документом пропонується надати волонтерам, і учасникам антитерористичної операції, сім'ям загиблих учасників АТО, а також вимушеним переселенцям державну підтримку при будівництві житла, яка полягає у фінансуванні державою 50% вартості будівництва, придбання доступного житла або пільгового іпотечного житлового кредиту.

Спочатку норми документа поширювалися на учасників антитерористичної операції. Однак при підготовці законопроекту до останнього читання до нього було внесено поправку, згідно з якою в пільгову категорію потрапляють і внутрішньо переміщені особи, яких, за офіційними даними, налічується понад 1,6 млн осіб. 

 
Коментарі (0)