ГоловнаНовини ЖКГТарифи ЖКГУсіх тепловиків перевірять на правильність тарифу

Усіх тепловиків перевірять на правильність тарифу

Після опалювального періоду Національна комісія з регулювання в сфері енергетики і комунальних послуг проведе загальну перевірку теплокомуненерго (ТКЕ). Про це повідомив глава НКРЕКП Валерій Тарасюк

Після опалювального періоду Національна комісія з регулювання в сфері енергетики і комунальних послуг проведе загальну перевірку теплокомуненерго (ТКЕ). Про це повідомив глава НКРЕКП Валерій Тарасюк.

За його словами, далеко не всі ТКЕ знизили тарифи і має право діяти таким чином. Так як діючий механізм зниження тарифів, який розробив Кабінет міністрів, не є для них обов'язковим.

Однак глава відомства закликав такі ТКЕ в цьому не звинувачувати, оскільки в окремих випадках в тарифах закладена стара ціна за газ, яка мала місце ще до подорожчання. Низькі тарифи приводили до того, що працівники масово звільнялися на таких підприємствах.

Однак, обіцяє чиновник, після опалювального сезону все ТКЕ будуть перевірені на економічну обгрунтованість тарифів.

"Після опалювального періоду Національна комісія вийде з перевірками на всі підприємства теплокомуненерго, зробить ретельну перевірку щодо використання тарифних коштів, виконання інвестиційних програм, інших витрат, і людям, якщо були перевитрати або недозатрати, все це зарахується", - сказав Тарасюк.

Як повідомлялося раніше, глава НКРЕКП розповів, що за транспортування газу кілька років не піднімали тарифи, тому в розподільних компаніях склалася катастрофічна ситуація. Також він сказав, що об'єднання газових платежів не буде, але їх будуть вказувати на одному бланку.

 

 
Коментарі (0)