ГоловнаНовини ЖКГХарків у підготовці до Євро-2012 «підводять» дороги

Харків у підготовці до Євро-2012 «підводять» дороги

У Харкові немає серйозних проблем з підготовкою до проведення Євро-2012. Про це в інтерв'ю ZN.UA заявив директор турніру Євро-2012 в Україні Маркіян Лубківський. Він зазначив, що реконструкція аеропорту та стадіону проходить у строки та згідно з вимогами УЄФА. А з проблемних моментів залишаються «в

У Харкові немає серйозних проблем з підготовкою до проведення Євро-2012. Про це в інтерв'ю ZN.UA заявив директор турніру Євро-2012 в Україні Маркіян Лубківський.

Він зазначив, що реконструкція аеропорту та стадіону проходить у строки та згідно з вимогами УЄФА. А з проблемних моментів залишаються «в першу чергу дороги, яких у місті практично немає. І знову ж таки, загальні проблеми. З тим же зрозумілим європейцям дорожнім орієнтуванням».

«Те, що зробили кільцеву дорогу, дуже велика справа. Але залишаються проблеми внутрішньоміських магістралей, того ж проспекту Гагаріна, який веде з аеропорту на стадіон. Влада Харкова обіцяє, що все буде зроблено, і ми їй хочемо вірити», — сказав М. Лубківський.

Він також зазначив невеликий дефіцит за загальною кількістю готельних номерів для розміщення гостей: «Не вистачає насамперед п'ятизіркових. Але ми вважаємо, що в цілому в Харкові великих проблем немає».

 
Коментарі (0)