ГоловнаНовини ЖКГХарківщина: на орендованих водоймах потопає більше людей

Харківщина: на орендованих водоймах потопає більше людей

Одним із негативних факторів, котрі впливають на безпеку громадян при їх відпочинку на водних об'єктах, є проблема безпеки на орендованих водоймах. Про це 16 червня в ході спільного засідання колегії Харківської ОДА та зборів адміністративно-господарського активу області сказав начальник Головного у

Одним із негативних факторів, котрі впливають на безпеку громадян при їх відпочинку на водних об'єктах, є проблема безпеки на орендованих водоймах. Про це 16 червня в ході спільного засідання колегії Харківської ОДА та зборів адміністративно-господарського активу області сказав начальник Головного управління з питань надзвичайних ситуацій ХОДА Володимир Росоха, інформує прес-служба облдержадміністрації.

«Зараз по області в оренді знаходиться 823 водних об'єкта. Орендарі, отримавши в оренду ставок, нехтують організацією безпеки громадян. Так, на орендованих водоймах в минулому році загинуло 12 осіб, а в поточному році 3 особи», - підкреслив він.

За словами В.Росохи, на сьогодні внесені зміни в договори оренди щодо відповідальності орендарів за створення безпечних умов перебування людей на водоймах до 472 договорів оренди. «Краще ця робота організована у Балаклеевському, Борівському, Близнюківському, Богодухівскому, Зміївському, Великобурлуцькому, Сахновщанському, Первомайському, Чугуївському районах. Особливо низький рівень цієї роботи з орендарями спостерігається в Ізюмському, Валківському, Кегічівському, Шевченківському районах», - підсумував він.

 
Коментарі (0)