ГоловнаНовини ЖКГХарківщину газифікують – якщо на місцях підготують документи

Харківщину газифікують – якщо на місцях підготують документи

20 травня 2011 року в ході наради щодо проведення в області щорічної Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» голова ХОДА Михайло Добкін повідомив, що в область вже надходять кошти на газифікацію.Про це інформує прес-служба облдержадміністрації.«Вже надходять гроші на газифікацію насел

20 травня 2011 року в ході наради щодо проведення в області щорічної Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» голова ХОДА Михайло Добкін повідомив, що в область вже надходять кошти на газифікацію.

Про це інформує прес-служба облдержадміністрації.

«Вже надходять гроші на газифікацію населених пунктів Харківської області. За Постановою Кабінету міністрів № 1001 надійшло майже 25% від запланованої на рік суми. Ті керівники районів, які сьогодні не закінчили оформлення проектно-кошторисної документації, в терміновому порядку повинні зайнятися цим питанням. Ви не маєте права через нерозторопність ваших підлеглих залишити без газифікації ті населені пункти, які могли б бути газифіковані цього року», - з такими словами М.Добкін звернувся до керівників районів.

 
Коментарі (0)