ГоловнаНовини ЖКГХарківські дороги вже освоїли 10 млн грн

Харківські дороги вже освоїли 10 млн грн

На сьогоднішній день на ремонт автомобільних доріг комунального значення в області освоєно вже 10 млн гривень. Про це ІА «Україна Комунальна» повідомили у прес-службі Харківської ОДА. Як зазначається у повідомленні, всього ж на ці цілі Харківській області Службою автомобільних доріг України виділе

На сьогоднішній день на ремонт автомобільних доріг комунального значення в області освоєно вже 10 млн гривень.

Про це ІА «Україна Комунальна» повідомили у прес-службі Харківської ОДА.

Як зазначається у повідомленні, всього ж на ці цілі Харківській області Службою автомобільних доріг України виділено 127,2 млн грн.

«Роботи в усіх районах області ведуться з початку минулого тижня, після закінчення проведення тендерних процедур. Там, де проведення тендерів не знадобилося, роботи почалися ще в червні і сьогодні вже завершені», - повідомив заступник голови ХОДА Валентин Дулуб.

В.Дулуб зазначив, що всі виділені кошти розподілені між районами області, містами обласного значення та м. Харковом, причому містам обласного значення виділено 32 млн гривень. Тендерні торги по цих містах закінчилися 27 липня. Починаючи з 8 серпня скрізь до роботи приступлять підрядники, які стали переможцями в тендерах.

«Це було спеціальне рішення голови ХОДА Михайла Добкіна - виділити містам обласного значення суми від 5 до 8 млн грн, щоб навести порядок в їх дорожньому господарстві. Ми будемо стежити за ходом цих робіт, я особисто буду виїжджати на кожний об'єкт. Упевнений, що ремонт доріг принесе користь городянам, і люди нам будуть вдячні», - підкреслив Валентин Григорович.

 
Коментарі (0)