ГоловнаНовини ЖКГАльтернативна енергетикаХарківські дорожники працюють «по-чорному»: у бригаді самі лише африканці

Харківські дорожники працюють «по-чорному»: у бригаді самі лише африканці

Уже третій рік у складі ТОВ «Паркінг+», яке асфальтує харківські вулиці, працює бригада вихідців з Африки. Про це ІА «Україна Комунальна» повідомили у прес-службі Харківської міськради. У бригаді є уродженці Нігерії, Гани, Камеруну. Вони прийшли в «Паркінг+», не

Уже третій рік у складі ТОВ «Паркінг+», яке асфальтує харківські вулиці, працює бригада вихідців з Африки.

Про це ІА «Україна Комунальна» повідомили у прес-службі Харківської міськради.

У бригаді є уродженці Нігерії, Гани, Камеруну. Вони прийшли в «Паркінг+», не маючи досвіду подібної роботи, але за короткий час опанували професію і зарекомендували себе з кращого боку. Чорношкіра бригада працювала на пл. Повстання, на вул. Пушкінській, вул. Римарській, вул. Плеханівській і багатьох інших вулицях. Тепер робітники готують до укладання асфальту ділянку дороги по пр. Гагаріна.

Як розповів начальник дільниці ТОВ «Паркінг+» Геннадій Лапатан, бригада чорношкірих робітників давно вже на хорошому рахунку. «Свого часу ми не побоялися їх узяти на роботу і тепер не шкодуємо. За три роки вони стали відмінними, професійними асфальтувальниками, за це ми їх і цінуємо. Вони можуть працювати як на асфальтоукладачах, так і асфальтувати тротуари вручну. Усі роботи вони проводять від початку до кінця. Ця бригада відповідальна, їй можна довірити будь-яку роботу, оскільки вона завжди професійно підходить до своєї справи», - зазначив Г.Лапатан. Він підкреслив, що всі африканці працевлаштовані в фірмі легально.

За його словами, бригада чорношкірих робітників легко знаходить спільну мову з українськими колегами і жодних расових непорозумінь у колективі не виникає.

Як розповів майстер зміни Фелікс Оморуна, у підпорядкуванні якого перебувають п'ять робітників, своєю роботою африканці задоволені. Кожен з них вчився свого часу в Харкові і здобув вищу освіту. У бригаді працюють випускники Харківського автодорожнього університету, Харківського університету сільського господарства. Сам же Фелікс Оморуна закінчив 1991 року економічний факультет Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна. «Ви знаєте, що на ринку «Барабашово» працює багато наших земляків. Але не всі можуть торгувати. Мені, наприклад, це не подобається, як і хлопцям з нашої бригади. Я вважаю, що в нас хороша робота, не для лінивих людей. У нас у всіх є дружини, діти, нам потрібно утримувати свої сім'ї, і ми цілком даємо цьому раду», - зазначає Ф.Оморуна.

Також нігерієць розкрив невеличку таємницю, що дає змогу його бригаді показувати хороші результати: ніхто з чорношкірих робітників не курить, а отже, немає потреби влаштовувати перекури і переривати роботу.

 
Коментарі (0)