ГоловнаНовини ЖКГХарківських шляховиків завалили грошима

Харківських шляховиків завалили грошима

На цьому тижні харківські шляховики із подивом дізналися, що їм «перепало» 67 мільйонів додаткових надходжень.Про це повідомляє «Комсомольская правда в Украине».Як пише видання, 18 травня на сесії міськради депутати вирішили виділити на дороги ще 1,8 млн. грн. Загалом ці витрати з міського бюджету д

На цьому тижні харківські шляховики із подивом дізналися, що їм «перепало» 67 мільйонів додаткових надходжень.

Про це повідомляє «Комсомольская правда в Украине».

Як пише видання, 18 травня на сесії міськради депутати вирішили виділити на дороги ще 1,8 млн. грн. Загалом ці витрати з міського бюджету доходять у 2011-му майже до 195 мільйонів.

Крім того, мер Харкова Геннадій Кернес повідомив публіці, що гроші на ремонт доріг місто отримає ще з двох джерел фінансування: 27 млн. грн.. - з обласного бюджету і 38 млн. грн. - з державного.

Харківським «Ремонтом року» в 2011-му стануть роботи на проспекті Гагаріна. Підрядні організації ведуть реконструкцію практично по всій магістралі.

- Робітники вже пройшли Одеську і попрямували у бік аеропорту. Бордюрами займаються, зрізають фрезою верхню частину покриття, щось з люками роблять, - ділиться спостереженнями водій Олександр Марченко, який працює в районі пр. Гагаріна. - Від автовокзалу до вул. Кірова вже поклали перший шар асфальтобетону. Якби ще прилеглі до проспекту вулиці відремонтували - замучилися вже машини ремонтувати.

Побажання автомобілістів - не всі, але хоч частину - почули. До укладання асфальту готують вул. Кірова - старі латки вже зрізали фрезою, залишивши кілька вибоїн-гірок.

Почали робітники і будівництво надземного переходу через пр. Гагаріна в сотні метрів від вул. Кірова (в бік аеропорту), пише «КП». До цього часу фахівці ТОВ «Стальконструкція» навіть встигли залити глибокий фундамент конструкції (по обидві сторони проїжджої частини) і відзначити на місцевості майбутню шахту ліфта.

«Теоретично перехід ми можемо зробити до кінця року, але практично це буде нелегко. Справа в тому, що міська влада не розрахувалася з нами ще за будівництво мосту (біля цирку - Авт.), - зізнаються представники фірми. - Сумніваюся, що тут хтось буде працювати безкоштовно».

Дійсно, жодного робочого на буд майданчиках кореспонденти не виявили. Самі ж майданчики обгороджені за всіма правилами будівельних робіт, але про те, що це незамороженої об'єкт, нагадує лише синя кабінка біотуалету.

До речі, як зазначається, окрім Харкова частину грошей буде скеровано на масштабний ремонт і реконструкцію доріг шести міст обласного значення. Про це виданню повідомив губернатор Михайло Добкін. «Пріоритетне фінансування отримають ті, де максимально готові до ремонту і вже мають проекти - це міста Чугуїв і Лозова. Вони отримають приблизно по 7 - 8 млн. грн.», - зазначив він.

 
Коментарі (0)