ГоловнаНовини ЖКГАльтернативна енергетикаЯнукович перевірив, чи готовий Вишгород до «Формули-1»

Янукович перевірив, чи готовий Вишгород до «Формули-1»

Сьогодні у Вишгороді Київської області Президент України Віктор Янукович ознайомився з ходом підготовки інфраструктури для проведення в Україні Гран-прі Чемпіонату світу з перегонів на моторних човнах у класі «Формула-1». Змагання відбудуться 30 липня ц.р. під патронатом Глави держави, і

Сьогодні у Вишгороді Київської області Президент України Віктор Янукович ознайомився з ходом підготовки інфраструктури для проведення в Україні Гран-прі Чемпіонату світу з перегонів на моторних човнах у класі «Формула-1». Змагання відбудуться 30 липня ц.р. під патронатом Глави держави, інформує прес-служба Президента.

Як доповів Президентові голова Київської ОДА Анатолій Присяжнюк, сьогодні процес підготовки інфраструктури відбувається «на хорошому організаційному рівні». Він підкреслив, що йдеться про об'єкти, які і після проведення змагань слугуватимуть Вишгороду, державі.

За словами А.Присяжнюка, в рамках підготовки до цієї спортивної події вже відбувається реконструкція 3,9 км автодороги у Вишгороді. Також необхідно здійснити капітальний ремонт та переоснащення місцевої лікарні із обладнанням її сучасним діагностичним устаткуванням, побудувати дві станції висадки для пасажирів електропоїздів.

«Йде реконструкція дамби, розширення дороги», – повідомив керівник області. За його словами, також планується облаштувати сквери, висадити понад 2,5 тисяч дерев і більш ніж 25 тисяч квітів.

Голова Київської облдержадміністрації наголосив, що готуючись до подібних масштабних заходів, влада області приводить Вишгород до європейських стандартів. «Це дійсно великий поштовх до розвитку інфраструктури міста і регіону в цілому», – сказав А.Присяжнюк.

Також будуть проведені заходи із очищення озер, де відбуватимуться змагання, буде облаштовано набережну, споруджено глядацькі трибуни на 45 тисяч місць.

Зі свого боку Президент України побажав владі Київщини та оргкомітету змагань успіхів у підготовці та проведенні цієї події.

Довідка:

25 лютого 2011 року Україну було включено до переліку країн, що є офіційними членами Міжнародної федерації F1H2O. Тоді ж Україна отримала право на організацію етапу Гран-прі. Очікується, що на змагання приїдуть подивитися близько 100 тисяч гостей. Пряма трансляція змагань відбуватиметься на 100 країн світу.

Чемпіонат світу на моторних човнах у класі Формула-1 на воді почали проводити в 1962 році. На сьогодні це найпрестижніші гонки у водно-моторному спорті. До перегонів «Формули-1» допускаються пілоти найвищого класу із суперліцензією Міжнародного союзу водно-моторного спорту.

 
Коментарі (0)