ГоловнаНовини ЖКГЯнукович вимагає поставити всіх на лічильники

Янукович вимагає поставити всіх на лічильники

В Україні необхідно повністю завершити процес встановлення всіх видів лічильників для населення. Відповідне завдання Президент України Віктор Янукович поставив Міністру регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України і членам Національної комісії регулювання ринку ко

В Україні необхідно повністю завершити процес встановлення всіх видів лічильників для населення. Відповідне завдання Президент України Віктор Янукович поставив Міністру регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України і членам Національної комісії регулювання ринку комунальних послуг України під час зустрічі в Криму, інформує прес-служба Глави держави.

Сьогодні лічильниками на воду обладнано лише 40% квартир, на тепло – 23%. Такі цифри навів член Національної комісії Юрій Хіврич. «Це дуже і дуже мало, тому в цьому та наступному роках планується стовідсотково перейти на облік, аби люди бачили сьогодні, що вони споживають, скільки та якої якості. Це дуже важливе завдання», – сказав Ю.Хіврич після зустрічі з Президентом України.

 
Коментарі (0)