ГоловнаНовини ЖКГПовернення до МінрегіонЖКГ: Янукович вдруге змінив назву міністерства

Повернення до МінрегіонЖКГ: Янукович вдруге змінив назву міністерства

Президент Віктор Янукович повернув Міністерству будівництва і житлово-комунального господарства колишню назву, перейменувавши його в Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.Текст відповідного указу №580/2011 «Про Міністерство регіонального розвитку, буді

Президент Віктор Янукович повернув Міністерству будівництва і житлово-комунального господарства колишню назву, перейменувавши його в Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.
Текст відповідного указу №580/2011 «Про Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України» від 12 травня оприлюднений на веб-сайті глави держави.
«Кабінету міністрів подати у двотижневий строк проект положення про Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства», - ідеться у документі.
У зв'язку з цим внесені відповідні зміни у схему організації та взаємодії центральних органів виконавчої влади, затверджену указом президента від 9 грудня 2010 року, і в указ глави держави від 6 квітня 2011 року «Питання оптимізації системи центральних органів виконавчої влади».
Документ набрав чинності з дня його опублікування.
Як відомо, це уже друге перейменування відомства з моменту об'єднання Мінрегіонбуду та МінЖКГ в єдине міністерство, закріпленого указом президента від 9 грудня 2010 року «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади». Після цього указом президента №370/2011 від 6 квітня 2011 року Міністерство при його перейменуванні було позбавлене регіональної функції.

 
Коментарі (0)