ГоловнаНовини ЖКГФінансування ЖКГЗ листопада платіжки будуть приходити без урахування пільг і субсидій

З листопада платіжки будуть приходити без урахування пільг і субсидій

З листопада платіжки будуть приходити без урахування пільг і субсидій

Українці в листопаді отримають платіжки за компослуги з сумами без врахування пільг і субсидій. Про це повідомили в Міністерстві соцполітики. Це пов'язано зі стартом другого етапу монетизації субсидій.

Як розповів заступник міністра соціальної політики України Віталій Музиченко на брифінгу у відомстві, це пов'язано з початком другого етапу монетизації субсидій.

«Починаючи з платіжок за жовтень всі пільговики і субсідіанти отримуватимуть повний розмір платіжки без урахування пільг», - сказав чиновник.

Всі розрахунки по оплаті за компослуги будуть проводити органи соцзахисту населення, тоді як раніше це робили комунальні підприємства.

Після розрахунку органи соцзахисту самостійно перераховують кошти, а субсідіанти зможуть їх отримати або на зазначені реквізити, або в «Ощадбанк», який сам проведе оплату за квитанціями.

У Мінсоцполітики додали, що зараз понад 95% субсідіантов отримують кошти на оплату послуг ЖКГ в безготівковій формі - через держбанк. Пільговиків будуть повідомляти про надходження субсидії по SMS.

А всі, хто отримують субсидію «живими грошима» повинні самостійно здійснити оплату згідно з усіма нарахуваннями.

 
Коментарі (0)