ГоловнаНовини ЖКГГазопостачанняЗ початку року обсяги транспортування газу з Європи становили майже 15 млрд кубометрів

З початку року обсяги транспортування газу з Європи становили майже 15 млрд кубометрів

За три квартали 2020 року обсяги транспортування газу з Європи становили майже 15 млрд кубометрів: при цьому, в Україну імпортується лише третина від ввезеного газу, а решта на замовлення трейдерів йде до підземних сховищ газу
За три квартали 2020 року обсяги транспортування газу з Європи становили майже 15 млрд кубометрів: при цьому, в Україну імпортується лише третина від ввезеного газу, а решта на замовлення трейдерів йде до підземних сховищ газу, про це повідомила пресслужба ОГТС. 
 
ТОВ "Оператор ГТС України" у період з січня по вересень протранспортував з ЄС на 28% газу більше, ніж минулого року. 
 
"За 9 місяців 2020 року Оператор ГТС України протранспортував 14,8 млрд кубометрів газу з Європи в Україну на замовлення своїх клієнтів. Це на 28% (3,2 млрд кубометрів) більше, ніж за аналогічний період минулого року. Обсяги завезення з європейських країн на 62% перевищують середні показники відповідних періодів у 2016-2019 роках", - йдеться у повідомленні.
 
За останні п’ять років це рекордний обсяг постачання блакитного палива з ЄС.
 
"Зауважу, що в Україну імпортується лише третина від ввезеного газу. Решта на замовлення трейдерів йде до підземних сховищ газу", - сказав генеральний директор ОГТСУ Сергій Макогон.
 

Пресслужба нагадала, що за 9 місяців 2020 року імпорт із Словаччини склав майже 9,7 млрд кубометрів (+33% у порівнянні до аналогічного періоду минулого року), із Угорщини - майже 3,7 млрд кубометрів (+14%), із Польщі - майже 1,5 млрд кубометрів (+33%). 

 
Коментарі (0)