ГоловнаНовини ЖКГГазопостачанняЗа борги теплокомуненерго можуть поплатитися їхні керівники

ІНФОГРАФІКА:

Весняне зростання пенсій та комуналки. Що швидше?


Доля комуналки в пенсії


Порівняння комунальних тарифів: Україна і США


Наскільки зросте ціна на електроенергію для населення з 1 березня 2017р


Головні досягнення уряду-2016


Як зростання «мінімалки» до 3200 грн вплине на пересічних українців


Норми споживання природного газу


Скільки заплатимо за житло після 1-го липня 2016р.


 

Як виростуть тарифи на ЖКП після подорожчання газу


Тарифи та соцстандарти діючі з 1 травня 2016р


Хто відповідає за якість електропостачання?
Управління багатоквартирним будинком


 
Які лампочки економніші


 
Нові рахунки за газВидобуток сланцевого газу

 
Баланс газу в українських ПСГВартість опалювального сезону 2015-2016


 

Loading...

За борги теплокомуненерго можуть поплатитися їхні керівники

Керівники теплопостачальних підприємств-боржників можуть поплатитися власними посадами, якщо до 15 жовтня не проведуть поточні розрахунки за спожитий газ.

Запорізька, Луганська, Одеська, Донецька обласні державні адміністрації до 15 жовтня повинні забезпечити проведення поточних розрахунків підприємств теплоенергетики за спожитий природний газ. Таке завдання зазначеним облдержадміністраціям поставив Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Темник, - інформує прес-служба відомства.

За дорученням Уряду Мінрегіон провів детальний аналіз стану розрахунків підприємств теплокомуненерго за використаний природний газ у розрізі кожного регіону України. В Запорізькій, Луганській, Одеській та Донецькій областях, як показав аналіз, фактичний рівень оплати в 2013 році нижчий економічно розрахункового рівня.

До прикладу, заборгованість Запорізької області складає 697 млн грн, з яких 538 млн грн – борг концерну «Міські теплові мережі». Фактично підприємство розрахувалося за газ на 79,8 млн грн (22%) при розрахункових можливостях 284,2 млн грн (78,4%).

Схожі ситуації, коли підприємства теплокомуненерго сплатили менше коштів від фактичних розрахункових можливостей і в Луганській, Одеській і Донецькій областях.

Тому Міністр наголосив, що в разі, якщо до 15 жовтня  не будуть проведені поточні розрахунки підприємств теплоенергетики за спожитий природний газ, керівники підприємств-боржників будуть звільнені з посад.

«Ми не допустимо, щоб хтось ставив під загрозу  належний початок і проходження опалювального періоду. Уряд жорстко контролює питання розрахунків за спожитий природний газ», - акцентував Геннадій Темник.

Він також зазначив, що Міністерство звернеться з проханням до Глави Уряду доручити Міненерговугіллю, НАК «Нафтогаз України» та облдержадміністраціям до 1 жовтня 2013 року провести звірку розрахунків з теплопостачальними підприємствами.

Як повідомляла «Україна Комунальна» раніше, Кабінет Міністрів доручив НАК «Нафтогаз України» та керівникам органів центральної виконавчої влади забезпечити негайне обмеження поставок природного газу до технологічного мінімуму підприємствам, які виробляють теплову енергію у разі неповних розрахунків за спожитий газ.

Катерина Ляшевська
 
Коментарі (0)
Loading...

загрузка...
 
Loading...