ГоловнаНовини ЖКГТарифи ЖКГЗа погані комунальні послуги можна буде платити меньше

За погані комунальні послуги можна буде платити меньше

Українці зможуть платити менше за погані комунальні послуги

Ухвалений парламентом закон про житлово-комунальні послуги передбачає право споживача на зменшення розміру плати за ЖКП у разі їх неналежної якості. Про це повідомив віце-прем’єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко, передає прес-служба Мінрегіону.

"Документ передбачає право споживача на зменшення розміру плати за ЖКП у разі їх ненадання, надання в неповному обсязі або зниження їх якості", - цитує прес-служба віце-прем'єра.

Як зазначається, згідно із законопроектом, споживач має право не оплачувати вартість комунальних послуг (крім теплової енергії), якщо ними не користується за період тимчасової відсутності в приміщенні понад 30 календарних днів.

"Законопроектом встановлюється порядок укладення споживачами договорів на отримання всього комплексу ЖКП - на послугу управління, водопостачання, поводження з відходами, газ, електрику. Наступний крок - напрацювання додаткових інструментів, які дадуть можливість більше контролювати постачальників послуг", - зауважив Г.Зубко.

Вказано, що закон "Про ЖКП" є четвертим ключовим законом у реформі енергоефективності. Раніше були прийняті закони "Про енергоефективність будівель", "Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання", "Про Фонд енергоефективності".

Нагадаємо, 9 листопада Верховна Рада ухвалила закон про житлово-комунальні послуги.

 

 
Коментарі (0)