ГоловнаНовини ЖКГЗа проїзд у київській маршрутці без квитка - штраф 50 грн

За проїзд у київській маршрутці без квитка - штраф 50 грн

У маршрутках «Київпастрансу» (це приблизно половина від усіх) з'явилися контролери. Тепер в усіх пасажирів при собі повинні бути талончики на проїзд. З зайців беруть штраф: 20-кратний розмір від вартості проїзду - 40-50 грн. при тарифі 2-2,5 грн, пише г. «Сегодня». Правда, з'явилися контролери швид

У маршрутках «Київпастрансу» (це приблизно половина від усіх) з'явилися контролери. Тепер в усіх пасажирів при собі повинні бути талончики на проїзд. З зайців беруть штраф: 20-кратний розмір від вартості проїзду - 40-50 грн. при тарифі 2-2,5 грн, пише г. «Сегодня».

Правда, з'явилися контролери швидше для водіїв, а не пасажирів. «Контролери у маршрутках потрібні для збору виручки в повному обсязі і контролю за водіями, змушуючи їх давати пасажирам квитки. А наявність квитка допоможе пасажирові отримати компенсацію при нещасному випадку», - розповів заступник гендиректора «Київпастрансу» Сергій Литвинов.

В Асоціації перевізників Києва таку ідею схвалюють. «Якщо людина їде в маршрутці - повинна оплатити проїзд, а в годину пік деякі цього не роблять. Але не думаю, що на таке погодяться всі приватники. Адже ніхто з них не захоче платити ще кондукторам та контролерам », - розповів голова Асоціації Валерій Липецький.

 
Коментарі (0)