ГоловнаНовини ЖКГФінансування ЖКГЗа жовтень понад 90 тисяч власників житла отримають компенсації за прихисток ВПО

За жовтень понад 90 тисяч власників житла отримають компенсації за прихисток ВПО

У межах реалізації програми «Прихисток» Мінреінтеграції передало відомості на виплату компенсацій за жовтень цього року. Загальна сума компенсації становитиме більш ніж 107,6 мільйона гривень
У межах реалізації програми «Прихисток» Мінреінтеграції передало відомості на виплату компенсацій за жовтень цього року. Загальна сума компенсації становитиме більш ніж 107,6 мільйона гривень, пише "Україна Комунальна".
 
Йдеться про відшкодування вартості комунальних послуг 90 337 власникам житла, які безкоштовно прихистили 239 тисяч внутрішньо переміщених осіб.
 
Щоб взяти участь у цій програмі, необхідно зареєструватися на сайті «Прихисток» і розмістити оголошення про надання тимчасового житла внутрішнім переселенцям.
 
За програмою «Прихисток» передбачена компенсація комунальних послуг у розмірі близько 450 гривень на місяць (14,77 гривні на день) за безоплатне розміщення одного ВПО.
 

Наразі такі виплати здійснюються за рахунок коштів Товариства Червоного Хреста України. При цьому Мінреінтеграції продовжує працювати над залученням міжнародних донорів до фінансування програми «Прихисток». І вже є домовленості щодо виділення коштів на цю програму Представництвом УВКБ ООН у першому півріччі 2024 року. 

 
Коментарі (0)