ГоловнаНовини ЖКГЕлектроенергетикаЗафіксовано дефіцит електроенергії в енергосистемі - Укренерго

Зафіксовано дефіцит електроенергії в енергосистемі - Укренерго

НЕК "Укренерго" повідомляє про дефіцит електроенергії в енергосистемі 22 листопада та прогнозує можливість його збільшення у вечірні години
НЕК "Укренерго" повідомляє про дефіцит електроенергії в енергосистемі 22 листопада та прогнозує можливість його збільшення у вечірні години, про це повідомила пресслужба Національної енергетичної компанії "Укренерго", пише "Україна Комунальна".
 
"В енергосистемі зафіксовано і прогнозується протягом дня дефіцит електроенергії. Причини: збільшення споживання через похолодання спричинило додаткове навантаження на електростанції. Частину енергоблоків ще відбудовують після влучань російських ракет та дронів, а відновлені не можуть нести таке ж навантаження, як до пошкодження. Диспетчерський центр "Укренерго" шукає можливості покриття дефіциту", – говориться в повідомлені.
 
Оператор систем передачі відзначає, що споживання електроенергії зростає через значне похолодання. Так, вчора, у вівторок 21 листопада, середньодобова температура була на 5,8 °C нижчою, ніж у минулий вівторок 14 листопада. Вечірній максимум споживання електроенергії 21 листопада був на 9% вищим, ніж 14 листопада. Максимум споживання зафіксовано о 16:50 минулої доби, інформує Міністерство енергетики.
 
Україна продовжує торгувати енергією із сусідніми країнами. Експорт електроенергії 22 листопада здійснювався до Словаччини та  Румунії – в нічні години мінімального споживання. Загальний обсяг – 720 МВт·год, з максимальною потужністю в окремі години до 200 МВт.
 

Імпорт електроенергії здійснюється в денні та нічні години зі Словаччини, Румунії, Молдови. Його загальний обсяг – 2707 МВт·год, з максимальною потужністю в окремі години до 507 МВт. 

 
Коментарі (0)