ГоловнаНовини ЖКГЗакон про містобудування загальмував будівельний бум

Закон про містобудування загальмував будівельний бум

Закон про спрощення і скорочення дозвільних процедур у містобудуванні загальмував будівельний бум. Про це сьогодні на початку засідання Кабінету міністрів сказав Прем'єр-міністр України Микола Азаров, передає кореспондент «України Комунальної». «Реформаторські закони, прийняті в 2010 році, практичн

Закон про спрощення і скорочення дозвільних процедур у містобудуванні загальмував будівельний бум. Про це сьогодні на початку засідання Кабінету міністрів сказав Прем'єр-міністр України Микола Азаров, передає кореспондент «України Комунальної».

«Реформаторські закони, прийняті в 2010 році, практично не почали діяти. Наприклад, замість того, щоб розв'язати руки будівельникам, закон про спрощення і скорочення дозвільних процедур у містобудуванні сьогодні загальмував будівельний бум, оскільки старі норми скасовані, а нові не запроваджені... Із 44 порядків затверджують тільки 24, я маю на увазі тільки підзаконні акти. Вимагаю від Тихонова (Віце-прем'єр-міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Віктора Тихонова, - ред.) підготовку кожного документу взяти на персональний контроль, а до кінця місяця завершити необхідну роботу», - сказав Азаров.

Прем'єр-міністр України також зазначив, що на початку червня уряд збере будівельників і вони зроблять доповідь, чи все гаразд сьогодні у будівництві.

«Якщо ні, принципово розберемося, розглянемо пропозиції, як вдосконалити дії цього закону і підзаконних актів», - зауважив він.

 
Коментарі (0)