ГоловнаНовини ЖКГЗакон про містобудівну діяльність запрацює на повну вже з кінця травня

Закон про містобудівну діяльність запрацює на повну вже з кінця травня

Віктор Тихонов закликає органи центральної виконавчої влади не зволікати з погодженням проектів постанов, розроблених Мінрегіоном на виконання Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», інформує прес-служба урядовця. За його словами, за поданням Міністерства уряд прийняв ряд важливи

Віктор Тихонов закликає органи центральної виконавчої влади не зволікати з погодженням проектів постанов, розроблених Мінрегіоном на виконання Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», інформує прес-служба урядовця.

За його словами, за поданням Міністерства уряд прийняв ряд важливих постанов на виконання згаданого закону, без яких робота у сфері містобудування могла бути паралізованою. Однак урядовець не бачить причини зволікати з іншими документами.

«Буквально вчора до Кабінету Міністрів ми направили вже погоджений з усіма зацікавленими відомствами проект постанови про гармонізацію будівельних норм до європейських стандартів. Однак ще дев'ять проектів постанов знаходяться на погодженні вже тривалий час у відомствах. Ми тримаємо це питання на контролі. Провели нараду з представниками цих відомств і, сподіваюся, вже до кінця травня всі ці документи будуть схвалені Урядом», - зазначив Віктор Тихонов. Він також додав, що ряд документів, необхідних для реалізації Закону, розробляють і інші відомства.

 
Коментарі (0)