ГоловнаНовини ЖКГЕлектроенергетикаЗапаси антрациту на українських ТЕС скорочуються

Запаси антрациту на українських ТЕС скорочуються

Загалом запаси твердого палива на складах ТЕС за тиждень скоротилися на 3,5% – до 1,223 мільйона тонн.

Енергетика 10:51, 12 жовтня 2017 2 Ілюстрація REUTERS Запаси дефіцитного антрацитового вугілля на складах українських теплоелектростанцій з 4 по 10 жовтня поточного року скоротилися на 1,7% – до 522,6 тисячі тонн, повідомляє прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості.

При цьому запаси вугілля газової марки скоротилися на 4,8% – до 700,6 тисячі тонн з 735,6 тисячі тонн. Загалом запаси твердого палива на складах ТЕС за тиждень скоротилися на 3,5% – до 1,223 мільйона тонн.

Як повідомлялось, віце-прем'єр-міністр Володимир Кістіон раніше заявляв, що Україна для проходження наступного опалювального сезону повинна накопичити до середини жовтня 2017 року 1,8 мільйона тонн антрациту та 2-2,2 мільйона тонн вугілля газових марок. 

Нагадаємо, що Україна через бойові дії на сході країни відчуває значний дефіцит вугілля, в першу чергу енергетичного (антрациту), видобуток якого сконцентровано в Донецькій та Луганській областях, районах, підконтрольних бойовикам. Дефіцит вугілля позначається на роботі електростанцій, які змушені знижувати виробничі потужності. Для стабільної роботи енергосистеми раніше дефіцитний антрацит імпортувався з ПАР і завозився з не підконтрольній території Україні. Особливо гостро постало питання постачання вугіллям теплової генерації після початку блокади постачання вугільної продукції з зони АТО наприкінці січня 2017 року. Наприкінці липня одна з найбільших енергогенеруючих компаній "Центренерго" уклала з американською компанією XСoal Energy & Resources контракт на постачання до кінця цього року 700 тис тонн дефіцитного вугілля антрацитової групи.

 

 
Коментарі (0)
Loading...

загрузка...
 
Loading...