ГоловнаНовини ЖКГГазопостачанняЗапаси газу в українських ПСГ за тиждень скоротилось майже 2,8%

Запаси газу в українських ПСГ за тиждень скоротилось майже 2,8%

Обсяг газу в підземних сховищах України станом на кінець тижня зменшився до 20,759 млрд куб. м, при цьому скорочення запасів за тиждень - 593,98 млн куб. м, або 2,78%
Обсяг газу в підземних сховищах України станом на кінець тижня зменшився до 20,759 млрд куб. м, при цьому скорочення запасів за тиждень - 593,98 млн куб. м, або 2,78%, такі  дані  повідомила пресслужба ТОВ "Оператор ГТС України".
 
За останніми даними, за звітну добу в ПСГ України газ не закачувався.
 
З ПСГ України протягом доби 4 лютого відібрано 93,16 млн куб. м газу.
 
При цьому в даних вказано, що в Україну зі Словаччини, Угорщини та Польщі блакитне паливо не надходило.
 
Додамо, на території України без урахування Криму - 12 ПСГ загальною активною ємністю 31 млрд куб. м.
 
Нагадаємо, імпорт природного газу на територію України в січні 2020 року здійснювався за середньою ціною $ 250,09 (7 044,89 грн) за тисячу кубометрів.
 

Таким чином, ціна імпорту газу за минулий місяць на 24% вище за ціну січня 2021 року в доларовому еквіваленті, коли вона склала $ 202,47 (5 702,84 грн). 

 
Коментарі (0)