ГоловнаНовини ЖКГЗапоріжжя отримає 60 млн. грн. на погашення різниці в тарифах на теплоенергію

Запоріжжя отримає 60 млн. грн. на погашення різниці в тарифах на теплоенергію

На погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію з Державного бюджету України Запорізькій області виділено 63,7 млн. грн. Про це повідомив начальник Головного управління промисловості та розвитку інфраструктури ОДА Євген Семечаєвський, інформує прес-служба Запорізької ОДА. Наразі

На погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію з Державного бюджету України Запорізькій області виділено 63,7 млн. грн. Про це повідомив начальник Головного управління промисловості та розвитку інфраструктури ОДА Євген Семечаєвський, інформує прес-служба Запорізької ОДА.

Наразі фахівці Головного управління приступили до роботи щодо узгодження підприємствами комунальної теплоенергетики області обсягів заборгованості з різниці в тарифах на послуги з теплопостачання та проведення взаєморозрахунків по погашенню заборгованості за спожитий природний газ, яка утворилась у період з 1 жовтня 2009 року по 31 грудня 2010 року.

Підприємства комунальної теплоенергетики вже надали  обласній комісії з погашення заборгованості підприємств паливно-енергетичного комплексу, яка працює при облдержадміністрації, свої розрахунки  обсягу заборгованості з різниці в тарифах на послуги з теплопостачання з документами, які це підтверджують.

До 10 червня обласна комісія має розглянути та затвердити надані розрахунки підприємств для відшкодування за рахунок субвенції.

 
Коментарі (0)