ГоловнаНовини ЖКГЗапорізька область не може порахувати недобудовані об'єкти

Запорізька область не може порахувати недобудовані об'єкти

До 20 липня Запорізька обласна державна адміністрація повинна надати інформацію про об'єкти незавершеного будівництва в Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Про це ІА «Україна Комунальна» повідомили в прес-службі Запорізької ОДА. Згідно з п

До 20 липня Запорізька обласна державна адміністрація повинна надати інформацію про об'єкти незавершеного будівництва в Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Про це ІА «Україна Комунальна» повідомили в прес-службі Запорізької ОДА.

Згідно з повідомленням, необхідну інформацію своєчасно підготували не всі райони, крім того, є претензії і до якості звітних інформацій.

Кількість об'єктів, наведена у звітах не відповідає даним статистики. Крім того, тільки до 50% об'єктів недобудови додається фотофіксація. Недобросовісні звіти підготували керівники Василівської, Новомиколаївської та Вільнянської райдержадміністрацій.

Так, всі райони та міста обласного значення повинні підготувати і надати повну інформацію про інвентаризацію об'єктів незавершеного будівництва в управління ЖКГ ОДА вже до 18 липня.

 
Коментарі (0)