ГоловнаНовини ЖКГЗапорізьку область поділять на... госпітальні округи

Запорізьку область поділять на... госпітальні округи

Згідно з дорученням Президента України про вжиття заходів щодо реформування системи охорони здоров'я у Запорізькій області підготовлено проект утворення госпітальних округів.Про це ІА «Україна Комунальна» повідомили у прес-службі Запорізької ОДА.«Ми врахували різноманітні чинники, що впливають на

Згідно з дорученням Президента України про вжиття заходів щодо реформування системи охорони здоров'я у Запорізькій області підготовлено проект утворення госпітальних округів.

Про це ІА «Україна Комунальна» повідомили у прес-службі Запорізької ОДА.

«Ми врахували різноманітні чинники, що впливають на якість надання медичних послуг населенню, у тому числі, стан доріг, транспортного сполучення в межах населених пунктів передбачуваних округів, а також відстань до обласного центру. А крім того - обмежений стан фінансового, матеріально-технічного забезпечення медичних закладів області, що впливає на доступність, якість та своєчасність надання медичної допомоги населенню, - пояснила начальник управління охорони здоров'я облдержадміністрації Наталія Мотовиця. - Сьогодні опрацьовуємо можливість створення міжрайонних центрів і відділень».

Так, у м. Мелітополь розроблено та затверджено перспективний план відкриття міжрайонного центру з надання медичної допомоги роділлям та породіллям з міста Мелітополь та прилеглих сільських районів. Пропозиції щодо укладання договорів на медичну допомогу даній категорії населення направлені головам райдержадміністрацій територій-учасників цього проекту. Аналогічна робота проводиться в місті Бердянськ. У Розівському районі, враховуючи неефективне використання пологового відділення, прийнято рішення щодо передачі міжбюджетних трансфертів за надання пологової допомоги жінкам району до Куйбишевської ЦРЛ.

Також у Мелітополі створено територіально-медичне об'єднання «Багатопрофільна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги», до якого увійшли Мелітопольська міська лікарня № 1 та Мелітопольська міська станція швидкої медичної допомоги. Вирішується питання щодо організації централізованої клініко-біохімічної лабораторії, що дозволить здійснювати лабораторні дослідження на сучасному якісному рівні, підвищити точність досліджень, вдосконалити діагностичний процес.

 
Коментарі (0)