ГоловнаНовини ЖКГЕлектроенергетикаЗараз складно робити будь-які прогнози щодо електроенергії на зиму - Yasno

Зараз складно робити будь-які прогнози щодо електроенергії на зиму - Yasno

Ситуація з електроенергією в Україні цієї зими очікується складна. Електрики може не бути 6-7 годин на добу, про це в ефірі телемарафону повідомив директор Yasno Сергій Коваленко
Ситуація з електроенергією в Україні цієї зими очікується складна. Електрики може не бути 6-7 годин на добу, про це в ефірі телемарафону повідомив директор Yasno Сергій Коваленко, пише "Україна Комунальна".
 
Сергій Коваленко розповів, що зараз складно робити будь-які прогнози щодо електроенергії на зиму, оскільки незрозуміло, яка генерація буде на початку опалювального сезону.
 
"Якщо генерація плюс можливості щодо імпорту залишаться на тому ж рівні, що і є, то дефіцит буде сягати під 35%. Якщо потім відняти критичну інфраструктуру, якщо потім все зробити, то ми можемо справді сидіти 6-7 годин зі світлом", - розповів Коваленко.
 
Він також уточнив, що це питання потрібно обговорювати в серпні, оскільки тоді стане зрозуміло, які можливості імпорту і скільки генерації вдасться відновити.
 
Коваленко зазначив, що побутовим споживачам та бізнесу потрібно підготуватися до значного дефіциту електроенергії.
 

"Як можна до нього приготуватися? Це альтернативні варіанти життя. Починаючи від батарей, батарейок різного формату і закінчуючи генерацією, яка може бути. Якщо є можливість - сонячні панелі, інвертори, батареї, генератори та інше", - додав він. 

 
Коментарі (0)