ГоловнаНовини ЖКГФінансування ЖКГЗараз субсидію в Україні отримують понад 3 млн домогосподарств

Зараз субсидію в Україні отримують понад 3 млн домогосподарств

В Україні субсидію отримують понад 3,1 млн домогосподарств, середній її розмір складає близько 1,6 тис. грн.
В Україні субсидію отримують понад 3,1 млн домогосподарств, середній її розмір складає близько 1,6 тис. грн. Про це повідомила пресслужба Міністерства соціальної політики України.
 
"Наразі в Україні житлову субсидію отримує понад 3,1 млн домогосподарств, при цьому середній розмір нарахувань їм за місяць становить близько 1633 грн", - йдеться у повідомленні.
 
Зазначається, що урядом у грудні 2020 року було прийнято кілька рішень щодо спрощення порядку надання житлових субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, зокрема надано право отримувати субсидію:
 
▪️ домогосподарствам, у складі яких є особи, що офіційно працюють за кордоном у країнах, з якими Україною не укладено договорів про соціальне забезпечення, або перебувають за кордоном у період догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку;
▪️ особам, які набули право власності на житло протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням субсидії, зокрема, шляхом успадкування, та особам, які не мають доходів і відповідно до законодавства звільнені від сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування;
▪️ при встановленні права осіб на отримання житлової субсидії урахування перевищення граничної величини відбуватиметься не за показниками опалюваної площі житлового приміщення, а його загальної площі, ‒ це дасть змогу автоматизувати процес отримання даних з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, оскільки в базах даних державних органів влади немає інформації про розміри опалюваної площі приміщень;
▪️ розширено перелік каналів інформаційної взаємодії між АТ "Ощадбанк" та одержувачами пільг і житлових субсидій шляхом використання месенджерів.
 
"Ще одним рішенням Уряду було врегульовано питання призначення житлових субсидій у частині спрощення оформлення субсидії для осіб, які отримують допомогу по частковому безробіттю у зв’язку із запровадженням карантину. Крім цього, майже 1,8 млн сімей користується пільгами при оплаті житлово-комунальних послуг і мають знижку від 25 до 100% залежно від категорії пільговика", - резюмували у Мінсоці.

Целюліт проблема багатьох жінок. Які ефективні кращі вправи від целюліту з Фоам роллером допоможуть швидко позбавитися від целюліту, читайте на сайті bt-women.com.ua Ці вправи допоможуть опрацювати всі поверхні стегон,а займуть всього 10 хвилин в день.

 
Коментарі (0)