ГоловнаНовини ЖКГАльтернативна енергетикаЖителі Кіровоградщини нібито не проти жити поряд із «ядерним» заводом

Жителі Кіровоградщини нібито не проти жити поряд із «ядерним» заводом

Минулої суботи в смт Смоліне Маловисківського району Кіровоградської області відбулися громадські слухання стосовно будівництва на території Смолінської шахти підприємства з виробництва паливних елементів для атомних станцій. Про це ІА «Україна Комунальна» повідомили у прес-службі Кіров

Минулої суботи в смт Смоліне Маловисківського району Кіровоградської області відбулися громадські слухання стосовно будівництва на території Смолінської шахти підприємства з виробництва паливних елементів для атомних станцій.

Про це ІА «Україна Комунальна» повідомили у прес-службі Кіровоградської ОДА.

Місцеву громаду представили 399 учасників слухань, які спілкувалися з першим заступником голови облдержадміністрації Андрієм Ніколаєнком, Гендиректором ДК «Ядерне паливо» Тетяною Амосовою, виконавчим директором ВАТ «ТВЕЛ» Олегом Григор'євим, начальником відділу оцінки безпеки нових проектів Державної інспекції ядерного регулювання України Олександром Григорашем.

Виступаючи перед громадою, А.Ніколаєнко наголосив на важливості будівництва заводу з виробництва паливних елементів для атомних станцій.

«Ми маємо дивитись на десятки років вперед. Вже сьогодні ми думаємо про створення нових великих бюджетоутворюючих підприємств на території області, додаткових робочих місць, розбудову інфраструктури», – зазначив перший заступник голови облдержадміністрації.

За словами А.Ніколаєнка, обласна державна адміністрація ініціювала і буде розробляти окрему програму розвитку смт Смоліне, як місця розташування національного стратегічного об'єкту.

«Особливий акцент ми будемо робити на розвиток території. Нове підприємство буде давати роботу у багатьох галузях – будівництві, освіті, охороні здоров'я, культурі», – зазначив він.

Після обговорень перспектив нового заводу та його безпеки для населення, усі 399 учасників слухань одноголосно проголосували за прийняття до відома інформації про екологічні наслідки будівництва та експлуатації ядерного заводу, а також надали згоду на його будівництво.

 
Коментарі (0)