ГоловнаНовини ЖКГЖителі Луганської області платили за ЖКП .... яких не було

Жителі Луганської області платили за ЖКП .... яких не було

Одне з комунальних підприємств житлово-комунального господарства міста Стаханова протягом трьох років, починаючи з 2008 і по 2010 рр., у вартість квартплати включало послуги, які населенню не надавало. Про це ІА «Україна Комунальна» повідомили в прес-службі Управління МВС України в Луганській облас

Одне з комунальних підприємств житлово-комунального господарства міста Стаханова протягом трьох років, починаючи з 2008 і по 2010 рр., у вартість квартплати включало послуги, які населенню не надавало.

Про це ІА «Україна Комунальна» повідомили в прес-службі Управління МВС України в Луганській області.

Зокрема, до даних послуг відносилися: обслуговування внутрішньобудинкових систем водопостачання, перевірка димових і вентиляційних каналів, а також поточний ремонт покрівлі.

Відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги», плату за послуги, які не надавалися населенню, бухгалтерія підприємства зобов'язана була вираховувати з вартості квартплати, а абонент, який не отримував певних послуг, просто не зобов'язаний їх оплачувати.

Проте посадові особи даного комунального підприємства з населення брали повну вартість квартплати, навіть з урахуванням тих послуг, які не надавалися. У підсумку в оману було введено 600 абонентів, а сума, переплачена ними за три роки бездіяльності ЖЕКу, склала близько 68 тис. грн. До втручання міліції підприємство відмовлялося проводити перерахунок своїм абонентам.

Відносно одного з керівників було порушено кримінальну справу за статтею 367 КК України «Службова недбалість».

 
Коментарі (0)