ГоловнаНовини ЖКГЖитловий фонд столиці розвиватимуть коштом кабельних провайдерів

Житловий фонд столиці розвиватимуть коштом кабельних провайдерів

Київська міська рада підтримала запропонований виконавчим органом проект рішення «Про питання впорядкування діяльності суб'єктів господарювання в галузі зв'язку та інформаційних технологій». Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Руслан Крамаренко, інформує ІА «У

Київська міська рада підтримала запропонований виконавчим органом проект рішення «Про питання впорядкування діяльності суб'єктів господарювання в галузі зв'язку та інформаційних технологій». Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Руслан Крамаренко, інформує ІА «Україна Комунальна».

Цим рішенням визначається порядок регулювання діяльності кабельних провайдерів у Києві. КП «Київжитлоспецексплуатація» призначено головним комунальним підприємством з моніторингу, координації та контролю з прокладання телекомунікаційних мереж, а також надання телекомунікаційних послуг населенню в Києві.

За словами Р.Крамаренка, сьогодні комунальними підприємствами при райдержадміністраціях вже здійснюється механізм збору коштів за розміщення телекомунікаційних мереж в житлових та нежитлових будинках комунальної власності без наданих на це повноважень територіальною громадою.

«Таким чином, раніше відповідні відрахування комунальними підприємствами до бюджету міста не здійснювались, що призводило до розвитку корупційних схем у цьому напрямку. В результаті прийняття рішення, отримані кошти КП «Київжитлоспецексплуатація» будуть направлені до спеціального фонду, який буде формуватись виключно для програм розвитку житлового фонду міста Києва – ремонти під'їздів, фасадів, тощо. Також частина коштів буде перераховуватись балансоутримувачам будинків для належного їх утримання», – зазначив заступник голови КМДА.

Він додав, що очікувана сума надходжень в результаті прийняття цього рішення становить 60-70 млн грн на рік.

 
Коментарі (0)