ГоловнаКоментаріЖитлово-комунальні інспектори зможуть «вдиратися» у квартири українців

Житлово-комунальні інспектори зможуть «вдиратися» у квартири українців

Надання житлово-комунальним інспекторам такого права суперечить Конституції України. Відтак дана норма має бути виключена із Житлового кодексу.Ні в якому разі не можна допустити того, щоб хтось у державі отримав право на вільний, без згоди громадянина, доступ до його помешкання. А остання редакція

Надання житлово-комунальним інспекторам такого права суперечить Конституції України. Відтак дана норма має бути виключена із Житлового кодексу.

Ні в якому разі не можна допустити того, щоб хтось у державі отримав право на вільний, без згоди громадянина, доступ до його помешкання. А остання редакція законопроекту Житлового кодексу дозволяє цим інспекторам, грубо кажучи, без дозволу залізти у спальню до людини.

Функціями житлово-комунальних інспекторів, зокрема, має стати огляд помешкання. Певна логіка у тому є, і такі функції, в принципі, потрібні. Інспектор, наприклад, повинен мати можливість перевірити, чи людина не знесла несучу стіну, чи не змінила системи опалення, не вчинила будь-яких інших дій, які загрожують їй самій або сусідам. Але це має відбуватися винятково за згодою господарів помешкання або з санкції суду.

Дана норма Житлового кодексу загрожує безпеці громадян, оскільки під прикриттям житлово-комунального інспектора до помешкання без дозволу може потрапити будь-який злочинець.

Партія «Наша Україна» вимагає термінового перегляду цієї норми відповідно до Конституції. В іншому разі партійна група за проект Житлового кодексу у парламенті не голосуватиме.

 
Коментарі (0)