ГоловнаНовини ЖКГЖитомирщина: завищені тарифи «під статтю» підвели

Житомирщина: завищені тарифи «під статтю» підвели

На Житомирщині порушено кримінальну справу за фактом завищення собівартості житлово-комунальних послуг.Про це повідомляє прес-служба МВС України.Як зазначається в повідомленні, в одному з районів Житомирської області працівники управління Держслужби по боротьбі з організованою злочинністю УМВС у ход

На Житомирщині порушено кримінальну справу за фактом завищення собівартості житлово-комунальних послуг.

Про це повідомляє прес-служба МВС України.

Як зазначається в повідомленні, в одному з районів Житомирської області працівники управління Держслужби по боротьбі з організованою злочинністю УМВС у ході перевірки виявили незаконне отримання державних коштів Управлінням ЖКГ.

За попередніми даними, службові особи підприємства свідомо завищили собівартість послуг із надання теплової енергії, водопостачання та водовідведення у тарифах за рахунок адміністративних витрат. Зокрема, замість належних 5% фактичної собівартості, включили до обрахунків 10%. Здавалося б різниця незначна, однак у гривнях вона складає понад декількох сотень тисяч.

Завищені розрахунки було направлено до обласної територіальної комісії з погашення заборгованості підприємств паливно-енергетичного комплексу Житомирщини і, як результат, у подальшому житлово-комунальним підприємством було незаконно отримано з держбюджету субвенції для погашення заборгованості у різниці по тарифах на суму понад 300 тисяч гривень.

Наразі прокуратурою порушено кримінальну справу за ч.1 ст.222 «Шахрайство з фінансовими ресурсами» та ч.1 ст.366 «Службове підроблення» КК України. Розслідування триває.

 
Коментарі (0)