ГоловнаНовини ЖКГЖКГ має перейти на європейські стандарти якості - Янукович

ЖКГ має перейти на європейські стандарти якості - Янукович

Президент України Віктор Янукович вимагає забезпечити єдиний підхід до формування тарифів на житлово-комунальні послуги. На цьому глава держави наголосив під час зустрічі в Криму з міністром регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Анатолієм Близнюком та предс

Президент України Віктор Янукович вимагає забезпечити єдиний підхід до формування тарифів на житлово-комунальні послуги. На цьому глава держави наголосив під час зустрічі в Криму з міністром регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Анатолієм Близнюком та представниками Національної комісії регулювання ринку комунальних послуг України, передає прес-служба Президента.

 

«Тарифи, безумовно, нам треба відрегулювати», - сказав В.Янукович.
Глава держави особливо наголосив на важливості відповідального ставлення влади до формування тарифів.

 

«Дуже важливо, щоб ми зламали ту практику, яка вже пустила коріння в усю систему ЖКГ, - практику, коли безвідповідально формуються тарифи. І це стало звичкою», - сказав В.Янукович. Президент зауважив, що у тарифи на житлово-комунальні послуги не повинні закладатися ті позиції, за які має платити держава, а не громадяни.

 

«Ми не повинні перекладати проблеми держави на людей... Нам треба терміново впорядкувати все, що можливо, на цей та наступний роки подивитися, що ми можемо взяти на облік і зобов'язані це зробити, щоб люди не платили зайві кошти», - зазначив Президент.
За словами В.Януковича, сьогодні в житлово-комунальному господарстві країни непроста ситуація, а люди фактично «стали заручниками такої державної політики у ЖКГ, яка не влаштовує нікого».


Президент наголосив на важливості налагодження жорсткого обліку житлово-комунальних послуг, які надає держава або підприємства різних форм власності, що працюють у цій галузі.
В.Янукович, окрім того, наголосив на необхідності завершення роботи над концепцією державної політики у сфері ЖКГ. Глава держави звернув увагу членів Національної комісії регулювання ринку комунальних послуг на необхідність передбачити у держбюджеті 2012 низку позицій щодо покращення ситуації у ЖКГ.


За словами Глави держави, національне житлово-комунальне господарство має перейти на європейські стандарти якості. «Як це зробити - я хотів би, щоб ви запропонували. Я готовий разом із вами, поруч, працювати щодо цих питань. Вважаю, настав час рішучих дій», - сказав Глава держави, звертаючись до учасників зустрічі.

 
Коментарі (0)