ГоловнаНовини ЖКГОпалювальний сезон 2017-2018Зубко: Проведення опалювального сезону - відповідальність місцевого самоврядування

Зубко: Проведення опалювального сезону - відповідальність місцевого самоврядування

Голови ОДА відповідатимуть за контроль і моніторинг технічної готовності всіх об’єктів до опалювального сезону.

Голови ОДА відповідатимуть за контроль і моніторинг технічної готовності всіх об’єктів до опалювального сезону. 

На сьогодні не має, так званого, центрального «крану» у Києві, який би зміг включити тепло по країні, він знаходиться на місцевому рівні. 

В руках місцевого самоврядування - фінансовий ресурс, теплопостачальні підприємства, тарифоутворення. Станом на сьогоднішній день із 1176 підприємств теплоенергетики – тільки 47 підприємств є ліцензіатами НКРЕКП, 7 з яких знаходиться в АР Крим. Всі інші – 1129 підприємств теплопостачання регулюються на місцевому рівні.

Голови ОДА відповідають за контроль і моніторинг технічної готовності всіх об’єктів до опалювального сезону. В свою чергу – муніципалітети, маючи всі можливості – фінансові і технічні, відповідальні за вчасне підключення соціальних і житлових об’єктів до тепла. Про це під час селекторної наради з регіонами по опалювальному сезону повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, передає прес-служба Урядового порталу.

Він наголосив, що голови ОДА і місцеве самоврядування повинні постійно контролювати ситуацію з температурним режимом і у разі погіршення вчасно підключити соціальні і житлові об’єкти до тепла.

«Соціальні об’єкти - школи, дитсадки, лікарні - мають бути підключені до тепла у разі пониження температури у приміщеннях до 16 градусів, житловий фонд – при температурі нижче 8 градусів протягом трьох діб», - зазначив Геннадій Зубко.

Він повідомив, що станом на 2 жовтня, соціальна сфера: школи, дитячі садочки, лікарні по Україні готова до опалювального сезону у технічному плані на 99,9%. По житловому сектору стан готовності - 99,4%.

 

 
Коментарі (0)
Loading...

загрузка...
 
Loading...